Działka na sprzedaż bez pośredników Warszawa Praga-Północ ul. Pratulińska
46 000 zł
132 zł/m²
348 m²
Warszawa Praga-Północ, Pratulińska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej na ROD Pratulińska w samym sercu Pragi północ.
Kawałek spokoju w głośnym mieście.
Na działce mały domek.
Działka do odświeżenia, ale ma sporo nasadzeń: drzew owocowych, maliny itp.
Lokalizacja idealna, niedaleko metra.
-
ul. Pratulińska, Warszawa Praga-Północ
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 348 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości