Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Wrzesińska Poznań

Działka rod Poznań, ul. Wrzesińska. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Poznań ul. Wrzesińska

175 000
438 zł/m²
400
Poznań, Wrzesińska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Cena: 175 000 zł
Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków, z dala od miejskiego hałasu. Latem ogród daje świeże owoce i warzywa prosto z grządki, a wieczory można spędzać przy grillu lub ognisku w kameralnej przestrzeni otoczonej roślinnością.
Tak właśnie wygląda wypoczynek na tej wyjątkowej, prestiżowej i doinwestowanej działce w ROD „Międzylesie” przy ul. Wrzesińskiej 54 w Poznaniu.
Działka o powierzchni ok. 400 m² , bardzo zadbana i w pełni zagospodarowana. Ogród otoczony jest lasem, co zapewnia ciszę, prywatność i wyjątkowy klimat wypoczynku.
Działka znajduje się ok. 200 m od bramy nr 2 oraz biura/świetlicy ROD.

Domek:
Na działce znajduje się murowany ocieplony 10 cm styropianem domek ok. 35 m² z tarasem ok. 10 m².
W domku:
• salon z nową elegancką rozkładaną sofą
• aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą i zlewem
• łazienka z toaletą i prysznicem
• duża szafa przesuwna
• telewizor z płaskim ekranem
Dodatkowo:
• bojler do ciepłej wody
• ogrzewanie: koza + grzejnik elektryczny
Na działce znajduje się także:
• drewniany schowek narzędziowy ok. 4 m²
• pomieszczenie siłownia, bieżnia, rower stacjonarny itp.

Media:
• prąd
• woda ogrodowa
• szambo w trakcie realizacji – instalacja przygotowana (wyprowadzone rury, do zamontowania zbiornika).

Ogród:
Ogród jest bardzo zadbany i doinwestowany, zapewnia dużą prywatność dzięki wysokiemu ogrodzeniu z paneli drewnianych oraz licznym nasadzeniom.
Na działce znajdują się m.in.:
Drzewa i krzewy owocowe:
• 2 odmiany borówki
• 2 odmiany czereśni
Dodatkowo:
• namiot do uprawy bardziej wrażliwych warzyw
• kompostownik
• miejsce na grill i palenisko
• latem ustawiany pawilon ogrodowy na tarasie

Infrastruktura ogrodów:
• teren monitorowany i chroniony
• wjazd na pilota