Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Przy Lotnisku Poznań Głuszyna

Działka rod Poznań Głuszyna, ul. Przy Lotnisku. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Poznań Głuszyna ul. Przy Lotnisku

36 000
119 zł/m²
303
Poznań Głuszyna, Przy Lotnisku - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę ROD Głuszynka w Poznaniu. Działka 303m2, wyrównana gotowa do nałożenia humusu i zasiania nowej trawy. Na działce znajduje się murowany podpiwniczony domek do remontu lub rozbiórki. Prąd i woda na działce. Cena 36000 zł do negocjacji.

  • ul. Przy Lotnisku, Poznań Głuszyna  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 303 m²  
  • Media woda, prąd
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu