Działka na sprzedaż bez pośredników Płock ul. Jaworowa
57 000 zł
143 zł/m²
400 m²
Płock, Jaworowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzialka ROD Nadwiślański w Płocku ul.Jaworowa 11. Dzialka o pow. 400 m2 dom 4m na 5m z tarasem.
Dom jest murowany, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym.
-
ul. Jaworowa, Płock
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 400 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
11000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
11000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości