Działka na sprzedaż bez pośredników Piła
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam słoneczną działkę, należącą do R.O.D. im. Stanisława Staszica w Pile. Działka położona jest przy tzw. "Alei Lipowej", przy skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Koszalińskiej.
Jest to prosta działka o powierzchni około 300 m kwadratowych, gotowa pod zagospodarowanie, budowę domku, altany, itp. Działka jest regularnie koszona.
Otoczona jest żywopłotem z czterech stron. Na działce znajdują się jedynie kilka drzewek: kalina, trzy niewielkie wiśnie, pigwa, niewielki kwietnik. Na zapleczu znajduje się niewielki skład drewna i chrustu, pozostałość po rozbiórce starej altany i pielęgnacji żywopłotu.
Działka jest korzystnie położona, bezpośrednio przy płocie graniczącym z ulicą oraz miejscem do parkowania. Od miejsca parkowania do bramki jest zaledwie kilka metrów. Takie umiejscowienie znacznie ułatwia ewentualny transport materiałów budowlanych i ogrodowych przyszłego właściciela.
Działka nie jest podłączona do prądu, ale oczywiście istnieje możliwość podłączenia do skrzynki. Ujęcie wody znajduje się kilkanaście metrów poza działką.
Nowy zarząd R.O.D. działa bardzo prężnie - otrzymał znaczne dotacje, między innymi na system monitoringu przy każdej bramce wejściowej, oświetlenie wszystkich alejek, budowę nowego płotu zewnętrznego (który będzie stanowił część tej działki).
Bardzo chętnie odsprzedam prawo do użytkowania osobie, która zagospodaruje ten piękny kawałek ziemi. Cena do negocjacji.
Zachęcam do odwiedzenia nowej strony R.O.D. im. Stanisława Staszica w Pile.
-
Piła, powiat pilski
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m²
-
Ogrodzenie drewniane
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż