Działka na sprzedaż bez pośredników Łódź Widzew ul. Telefoniczna
38 000 zł
112 zł/m²
340 m²
Łódź Widzew, Telefoniczna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam, do sprzedania możliwość dzierżawy działki ROD Słoneczny Ogród, Łódź. Działka o powierzchni 340m2, idealna dla rodziny z dziećmi. Teren przygotowany pod rekreację, bez zbędnych nasadzeń. Na działce prąd oraz woda doprowadzona do domku i toalety. Altanka do rewitalizacji. Zostawiam wszystkie potrzebne narzędzia do korzystania, takie jak: kosiarka, podkaszarka, piła i wiele innych. Ponadto basen, trampolina, zestaw mebli ogrodowych, piaskownica, bramka do gry w piłkę. Cena do negocjacji.
-
ul. Telefoniczna, Łódź Widzew
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 340 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości