Łódź Łagiewniki
ul. o. Leona Godlewskiego
działka rod na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rod Łódź Łagiewniki, ul. o. Leona Godlewskiego
Cena
68 000
Powierzchnia
300 m²
Cena za m²
227
Łódź Łagiewniki · 68 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rod Łódź Łagiewniki, ul. o. Leona Godlewskiego. Zdjęcie 1
Działka rod Łódź Łagiewniki, ul. o. Leona Godlewskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 2 000 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w kompleksie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Łagiewniki” w Łodzi, przy ul. Godlewskiego – w otulinie Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego, jednego z największych kompleksów leśnych znajdujących się w granicach miasta w Europie. To unikalna lokalizacja o wysokich walorach przyrodniczych i kulturowych, idealna dla miłośników natury, spacerów i wycieczek rowerowych.

W sąsiedztwie znajdują się:

Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego,
Kapliczki św. Rocha i św. Antoniego,
Łódzki Klub Jeździecki,
malownicze zbiorniki wodne na rzece Łagiewniczance,
liczne ścieżki spacerowe w otaczającym Lesie Łagiewnickim
przystanek autobusowy w odległości 500 m.
Lokalizacja działki w kompleksie ROD
Działka położona jest przy spokojnej, bocznej alejce, niedaleko głównego wejścia do ogrodu. Takie usytuowanie zapewnia ciszę, prywatność i łatwą komunikację.

Działka z domkiem: powierzchnia: 300 m². Na działce znajduje się zadbany, ładnie umeblowany, solidny domek z drewna modrzewiowego z zadaszonym tarasem.
W budynku znajdują się:

aneks kuchenny, część sypialniana i dzienna ze stołem
pomieszczenie z przeznaczeniem na łazienkę/WC
niewielka piwnica
niski strych
z tyłu, do domku, przylega drewniana szopa na narzędzia
Ogród: przemyślanie zaprojektowana przestrzeń ogrodu zapewnia komfort i prywatność.

Obszerna część trawnika idealna do relaksu, zabaw lub gier na świeżym powietrzu.
Działka jest dobrze nasłoneczniona (ekspozycja południowo-wschodnia), a jednocześnie osłonięta przez wysokie drzewa, takie jak sosna i szczepiona brzoza płacząca.
Media: prąd, woda

Nasadzenia:

ozdobne: m.in. cisy, tuje, liczne iglaki i krzewy zimozielone, perukowiec, pęcherznice, rododendrony, azalie, hortensje
owocowe: śliwa, brzoskwinia, świdośliwa, borówki, maliny, winorośl, porzeczki, agrest
Atuty: działka ma ogromny potencjał. Bliskość lasu i urokliwe otoczenie czynią z niej idealne miejsce do wypoczynku weekendowego i wakacyjnego oraz rekreacji z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo – to miejsce trzeba zobaczyć

  • ul. o. Leona Godlewskiego, Łódź Łagiewniki
  • Na sprzedaż działka rod o powierzchni 300 m².
  • Media: woda, prąd
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.