Działka na sprzedaż bez pośredników Łódź Teofilów Krzysztofa Baczynskiego
69 000 zł
238 zł/m²
290 m²
Łódź Teofilów, Krzysztofa Baczynskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę Rod na ulicy Baczyńskiego działka zadbana z domkiem woda prąd ogrodzona drzewka owocowe ,ozdobne
-
Krzysztofa Baczynskiego, Łódź Teofilów
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 290 m²
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, prąd
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości