Działka na sprzedaż bez pośredników Dąbrowa Górnicza
79 500 zł
265 zł/m²
300 m²
Dąbrowa Górnicza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę rekreacyjną 300m2 z altaną murowaną 16m2 i tarasem 10m2. Do altany doprowadzony jest prąd oraz woda.
Na działce znajduje się murowany grill, kilkunastoletnie drzewka owocowe, a także inne nasadzenia.
-
Dąbrowa Górnicza
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
16000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
16000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości