Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Relaksowa Bydgoszcz Janowo

NOWA OFERTA
Działka rod Bydgoszcz Janowo, ul. Relaksowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Bydgoszcz Janowo ul. Relaksowa

100 000
197 zł/m²
507
Bydgoszcz Janowo, Relaksowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działka ROD z ogromnym potencjałem o powierzchni 507 m² w rejonie Janowo, Bydgoszcz.

Posiada dostęp do mediów: prądu, wody i kanalizacji.
Dojazd do działki jest asfaltowy, co ułatwia dojazd i codzienne korzystanie.

Działka ma wymiary 24x21 m i jest ogrodzona.
Okolica lasów, rzeki Brdy tworzy spokojne miejsce na wypoczynek i rekreację.
Mieści się na niej domek do remontu.

Najważniejsze cechy:
- Działka z dostępem do mediów
- Ogrodzona i z dobrym dojazdem
- Idealna na rekreację i wypoczynek
- Spokojne położenie pod miastem

Cena: 100 000 zł

  • ul. Relaksowa, Bydgoszcz Janowo  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 507 m²  
  • Wymiary Wymiary działki: 24x21 m
  • Dojazd asfalt
  • Media woda, kanalizacja, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
20000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat