Działka na sprzedaż bez pośredników Łódź ul. Przylesie
58 000 zł
266 zł/m²
218 m²
Łódź, Przylesie
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę rekreacyjno-wypoczynkową o powierzchni 218 m2, położoną w Łodzi, przy ul. Przylesie bez numeru. Działka jest uzbrojona (woda, prąd) i zabudowana budynkiem o powierzchni 30 m2. Jest to część kompleksu ogródków działkowych, położonych blisko torów kolejowych.
-
ul. Przylesie, Łódź
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 218 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości