Działka na sprzedaż bez pośredników Żywy
398 000 zł
140 zł/m²
2 848 m²
Żywy
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry. Sprzedam działkę nad jeziorem Żywy. Działka rekreacyjna posiada bezpośredni dostęp do jeziora, pierwsza linia brzegowa. Na działce znajduje się obszerna łąka, jak i zacieniona część leśna. Działka posiada pomost wraz z pozwoleniem. Pomost do remontu.
-
Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 2 848 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości