Działka na sprzedaż bez pośredników
Wygoda Białystok

Działka rekreacyjna Białystok Wygoda. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Białystok Wygoda

45 000
133 zł/m²
339
Białystok Wygoda - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działka 339 m² z altaną i studnią.

- Dużo nasadzeń (działka przyjemnie zacieniona - idealna na upały).
- Doprowadzona woda i prąd.
- Możliwość zamiany.

  • Białystok Wygoda  
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 339 m²  
  • Media woda
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu

Podobne działki na sprzedaż

2
Działka rekreacyjna Białystok Antoniuk, ul. Narewska

45 000

300

Sprzedam działkę ROD przy ul. Narewskiej – 45 000 zł Na sprzedaż klimatyczna działka ROD położona przy ul. Narewskiej. Na działce znajduje się drewniany domek rekreacyjny z zadaszonym tarasem, idealny do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. ✔ spokojna i zielona okolica ✔ liczne drzewa ...

Zobacz ogłoszenie