Działka na sprzedaż
ul. Hutnicza Warszawa Targówek

Działka inwestycyjna Warszawa Targówek, ul. Hutnicza. Zdjęcie 1
Działka inwestycyjna Warszawa Targówek, ul. Hutnicza. Zdjęcie 2
Działka inwestycyjna Warszawa Targówek, ul. Hutnicza. Zdjęcie 3

Działka na sprzedaż Warszawa Targówek ul. Hutnicza

949 000
2 833 zł/m²
335
Warszawa Targówek, Hutnicza - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, media
Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).
Najważniejsze informacje:
-teren TPU - zabudowa usługowa / produkcyjna
-możliwość zabudowy do 100% działki (MPZP)
-media: prąd, woda, kanalizacja
-asfaltowy dojazd
-księga wieczysta bez obciążeń
Zabudowa:
Na działce znajduje się budynek przeznaczony do rozbiórki lub przebudowy w ramach funkcji usługowej.
Lokalizacja:
Warszawa - Targówek, dobrze skomunikowana część miasta z szybkim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych.
Cena: 949 000 zł (do negocjacji)
Działka doskonała dla inwestorów szukających lokalizacji w Warszawie z pełnym potencjałem usługowo-produkcyjnym.
Zapraszam do kontaktu.
Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

  • ul. Hutnicza, Warszawa Targówek  
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 335 m²  
  • Wymiary Długość: 26 m, szerokość: 14 m
  • Dojazd asfalt
  • Media woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
190000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat