Działka na sprzedaż bez pośredników Topołowa
1 079 010 zł
90 zł/m²
11 989 m²
Topołowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 32 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Posiadam na sprzedaż działkę nr 69/2 zlokalizowanej w miejscowości Topołowa gmina Teresin województwo mazowieckie o powierzchni 1.19 ha z możliwością zabudowy
działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako 1UP przeznaczona pod obiekty usługowe , produkcyjne składy oraz magazyny
nieruchomość obejmuje dostęp do infrastruktury technicznej w odległości ok 20 m
(sieć wodociągowa , elektroenergetyczna , sieć telekomunikacyjna .
Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie .
-
Topołowa, gmina Teresin, powiat sochaczewski
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,2 ha (11 989 m²)
-
Media woda
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
216000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
216000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości