Działka na sprzedaż bez pośredników Rypin ul. Toruńska
700 000 zł
132 zł/m²
5 300 m²
Rypin, Toruńska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam lub Wynajmę Działkę 5300m2.
Utwardzona Baza Widoczna z Głównej Trasy Toruńskiej w drugiej linii.
Utwardzona pod Samochody Ciężarowe.
Warunki zabudowy pod Halę: Magazyn, Warsztat lub Domy mieszkalne.
Ogłoszenie prywatne.
-
ul. Toruńska, Rypin, powiat rypiński
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 300 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości