Działka na sprzedaż bez pośredników Turzno
700 000 zł
245 zł/m²
2 861 m²
Turzno
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka zabudowana magazynem z lat 60 XX wieku.
Prawo wieczystego użytkowania gruntu oraz prawo własności budynków.
Działka ewidencyjna nr 78/35, Turzno, gmina Łysomice, województwo kujawsko-pomorskie. Powierzchnia 2861 m².
-
Turzno, gmina Łysomice, powiat toruński
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 861 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości