Działka na sprzedaż
Mnichowice  

Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 1
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 2
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 3
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 4
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 5
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 6
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 7
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 8
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 9
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 10
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 11
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 12
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 13
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 14
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 15
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 16
Działka budowlana Mnichowice. Zdjęcie 17

Działka na sprzedaż Mnichowice

270 048
194 zł/m²
1 392
Mnichowice - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic Wrocławia i autostrady A4

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze !

OPIS:
Nieruchomość o kształcie nieregularnym o pow. 1392 m2, położona przy ul. Akacjowej w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dojazd drogą utwardzoną . W najbliższym sąsiedztwie znajduje się niska, kameralna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

Zgodnie z zapisami w MPZP działki mają w nim oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Dostępne także 2 działki w tej lokalizacji o następujących parametrach:

Powierzchnia 1666 m2, cena 211,50 zł za m2 = 352 350,00 zł - SPRZEDANA
Powierzchnia 1648 m2, cena 194 zł za m2 = 319 712,00 zł
Powierzchnia 2849 m2, cena 180 zł za m2 = 512 820,00 zł

MEDIA:
Woda, prąd - w drodze przy działkach.

LOKALIZACJA:

Mnichowice - wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim , w powiecie wrocławskim , w gminie Żórawina .

W latach 1954-1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Mnichowice , po jej zniesieniu w gromadzie Żórawina . W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego .

Gmina Żórawina położona jest w województwie dolnośląskim 15 kilometrów na południe od Wrocławia. Gmina posiada wyjątkowo dogodne połączenia komunikacyjne, sprzyjające funkcjom logistycznym o zasięgu ponadregionalnym, tj. linię kolejową relacji Wrocław - Praga, jako kierunek tranzytowy kolei żelaznej na południe Europy. Przez gminę przebiega również ważna trasa komunikacyjna, autostrada A4 (zjazd autostradowy Krajków), łącząca południowe województwa kraju z przejściami granicznymi z Niemcami (Zgorzelec - Jędrzychowice, Słubice, Olszyna, itp.). Główny układ komunikacyjny uzupełniają drogi wojewódzkie nr W-395 relacji Wrocław - Strzelin - Ziębice i nr W-346 relacji Oława - Kąty Wrocławskie - Środa Śląska. Przez teren gminy przebiegają również liczne drogi powiatowe.

W miejscowości dostępna pełna infrastruktura z zapleczem handlowo-usługowym, szkoła podstawowa i przedszkole. Okolica zapewnia ciszę i spokój, w pobliżu sporo terenów zielonych oraz tras rowerowo-spacerowych.

Według danych z 30 czerwca 2020 roku gminę zamieszkiwały 11 284 osoby.

Zadzwoń po więcej informacji.
Zapraszamy na prezentacje - Traczyk Nieruchomości