Działka na sprzedaż bez pośredników Warszawa Białołęka
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 27 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedaży dostępna jest działka budowlana, położona obok lasu, przy drodze asfaltowej, otoczona polami i lasami, co sprawia, że otoczenie jest spokojne i malownicze. Znajduje się zaledwie 15 minut od stacji metra, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, oraz w odległości 30 minut do centrum miasta, co umożliwia szybki dojazd do głównych punktów miejskich.
Wymiary działki wynoszą 900 metrów kwadratowych, tworząc prostokąt. Dostępna jest obok działa bliźniacza takich samych wymiarach, istnieje możliwość kupienia obu działek czyli prostokąt o wymiarach 1800m. Działki są ustuowane dłuższym bokiem do ul. Wyszkowskiej.
Ta działka to doskonała okazja dla tych, którzy marzą o budowie własnego domu w spokojnym otoczeniu, jednocześnie mając łatwy dostęp do miejskich udogodnień i sieci komunikacyjnej. Nie przegap okazji, aby posiadać kawałek ziemi w tak pożądanej lokalizacji.
Prąd w trakcie uzbrajania.
Gaz jest dostępny około 100m od działek więc można podciągnąć.
Woda- studnia
Kanalizacja-szambo
-
Warszawa Białołęka
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m²
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, szambo, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
180000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż