Działka na sprzedaż bez pośredników Warszawa Wawer
780 000 zł
1 714 zł/m²
455 m²
Warszawa Wawer
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę o powierzchni 455m2. Z domem o powierzchni 70m2. Do remontu. Działka pięknie położona, przy kanałku. Okolica cicha i spokojna. Zapraszam do kontaktu.
Działka do remontu.
-
Warszawa Wawer
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 455 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
156000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
156000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości