Działka na sprzedaż
Rybnica  

Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 1
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 2
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 3
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 4
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 5
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 6
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 7
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 8
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 9
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 10
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 11
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 12
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 13
Działka budowlana Rybnica. Zdjęcie 14

Działka na sprzedaż Rybnica

125 180
110 zł/m²
1 138
Rybnica - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Nie szukaj dalej - ta oferta dostępna jest tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych  położonych nad stawami w urokliwej miejscowości Rybnica.
To idealne miejsce dla osób, które marzą o budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy - z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta.
Powierzchnia i cena Działki mają powierzchnię od 1138 m² do 1509 m².
Cena: 100 zł/m², czyli od 125 180 zł do 165 990 zł.
Każda z działek posiada regularny kształt, co ułatwia zaplanowanie zabudowy oraz stworzenie przestrzeni dopasowanej do potrzeb Twojej rodziny - z ogrodem, tarasem czy miejscem do wypoczynku.
Lokalizacja i otoczenie Nieruchomości położone są w spokojnej i malowniczej części Ryb­nicy, w otoczeniu zieleni i urokliwych stawów. To idealne miejsce, by cieszyć się bliskością natury, śpiewem ptaków i świeżym powietrzem każdego dnia.
Mimo kameralnego charakteru okolicy, działki są doskonale skomunikowane:
 zaledwie 15 minut samochodem do centrum miasta,
sklepy i punkty usługowe .
To połączenie natury i wygody, które docenią zarówno rodziny, jak i osoby szukające spokoju po pracy.
Media i infrastrukturaPrąd - przy działce,
Woda - studnia we własnym zakresie,
Kanalizacja - szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków do wykonania indywidualnie.
[/list]Dojazd do działek prowadzi wygodną drogą, zapewniającą łatwy dostęp przez cały rok.
Dlaczego warto? spokojna, zielona i malownicza okolica,
 otoczenie stawów i natury,
 szybki dojazd do miasta,
 atrakcyjna cena,
 doskonała propozycja pod budowę wymarzonego domu,
 oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Optima!
Skontaktuj się z nami już dziś! Nie przegap okazji - działki w tej lokalizacji sprzedają się błyskawicznie!
Zadzwoń i umów się na prezentację:
Mateusz Mendyka
tel. [numer]
Biuro Nieruchomości Optima
Cena: od 125 180 zł

NOTA PRAWNA
Opis powyższego ogłoszenia sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela i może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C