Działka na sprzedaż bez pośredników Słupno ul. Jesionowa
300 000 zł
112 zł/m²
2 668 m²
Słupno, Jesionowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Jesionowa, Słupno, powiat płocki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 668 m²
-
Dojazd polny
-
Ogrodzenie siatka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości