Działka na sprzedaż
Ratajów  

Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 1
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 2
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 3
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 4
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 5
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 6
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 7
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 8
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 9
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 10
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 11
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 12
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 13
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 14
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 15
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 16
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 17
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 18
Działka budowlana Ratajów. Zdjęcie 19

Działka na sprzedaż Ratajów

370 000
183 zł/m²
2 023
Ratajów - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

|
Działka inwestycyjna 2023 m² | Ratajów | 25 km od Krakowa | MPZP
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2023 ha (2023 m²) położona w miejscowości Ratajów, gm. Słomniki, tylko ok. 25 km od Krakowa.
✔️ teren objęty MPZP - możliwość szybkiej realizacji inwestycji
✔️ zabudowa jednorodzinna, bliźniacza lub szeregowa (symbol MN1)
✔️ świetny dojazd dzięki DK7 oraz planowanej trasie S7
✔️ spokojna, zielona i rozwijająca się okolica
✔️ idealna pod budowę domu lub inwestycję deweloperską
✔️ doskonałe połączenie ciszy i wygodnego dostępu do miasta
Działka posiada duży potencjał inwestycyjny i znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji dla osób szukających komfortowego miejsca do życia blisko Krakowa.
💰 Cena: 370 000 zł
Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości.

Kanalizacja: brak |
Komunikacja publ.: miejska, autobus podmiejski, autobus miejski, miejska, tak, komunikacja podmiejska, autobus |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 853 |
Odl. do szkoły [m]: 2504 |
Odl. do przedszkola [m]: 2670 |
Opłaty w czynszu: - |
Opłaty wg liczników: Woda ciepła, woda, prąd |
Zagosp. działki: niezagospodarowana |
Ukształtowanie działki: płaska |
Kształt działki: prostokąt |
Ogrodzenie działki: brak |
Warunki zabudowy: MPZP |
Zabudowa działki: brak |

::LINK DO STRONY | .aspx?numid=[numer]&id=33ACB3C35E

::KONTAKT DO AGENTA |
Magdalena Kempkowska |
[numer] |
[numer] |
[email]

::DANE BIURA |
La Maison Nieruchomości |
ul. Kołowa 5/3 |
30-134 Kraków |
[numer]

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Kempkowska (licencja nr: 11849)

|

  • Ratajów, gmina Słomniki, powiat krakowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 023 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
74000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat