Działka na sprzedaż bez pośredników Rzeszów Biała ul. Bajeczna
380 520 zł
420 zł/m²
906 m²
Rzeszów Biała, Bajeczna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Bajeczna, Rzeszów Biała
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 906 m²
-
Dojazd asfalt
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
76000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
76000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości