Działka na sprzedaż bez pośredników Reda Betlejem ul. 12 Marca
568 750 zł
649 zł/m²
876 m²
Reda Betlejem, 12 Marca
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż dwie działki w pięknym miejscu w Redzie. Przy ul. 12-go Marca, bardzo blisko lasu i pięknych terenów rekreacyjnych. Powierzchnia jednej działki 1217 m2, drugiej 876 m2. Cena za metr 650 zł.
-
ul. 12 Marca, Reda Betlejem, powiat wejherowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 876 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
114000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
114000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości