Działka na sprzedaż bez pośredników
Bieganów  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Bieganów. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Bieganów

36 480
80 zł/m²
456
Bieganów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Bieganów woj. Świętokrzyskie 29-135. Media woda, prąd w drodze oraz w tym roku budowana jest kanalizacja dla tej miejscowości.Działka przy drodze asfaltowej. Cena za metr to 80 zł (36 480 zł) do małej negocjacji. Sprzedaż bez pośredników.
Tel. [numer] less

  • Bieganów, gmina Radków, powiat włoszczowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 456 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie siatka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj