Działka na sprzedaż bez pośredników Nysa Górna Wieś ul. Jana Długosza
999 999 zł
1 287 zł/m²
777 m²
Nysa Górna Wieś, Jana Długosza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 30 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka budowlana 3/83 w obrębie ulicy Przemyskiej / Długosza o powierzchni 7,77 ar. Interesuje mnie zamiana na mieszkanie 2-3 pokojowe w rejonie Nysa Południe - ulice Kossaka/Korczaka/ Kusocińskiego lub bloki przy KEN. Stan mieszkania dowolny maksymalnie do 2 piętra.
-
ul. Jana Długosza, Nysa Górna Wieś, powiat nyski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 777 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 3/83
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
200000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
200000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości