Działka na sprzedaż bez pośredników Łochów ul. Żytnia
373 000 zł
311 zł/m²
1 200 m²
Łochów, Żytnia
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę 1200m2 w Łochowie przy ul.Żytniej na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych .Nr działki 618/18.
Pozwolenie na budowę domu parterowego z poddaszem użytkowym .
Projekt ARCHON "DOM W RENKLODACH 7 (G2)"
Kierownik budowy opłacony .
Umowa z PGE podpisana .
Gaz w drodze .
Wyznaczony obrys budynku do korytowania fundamentu przez geodetę .
Cena brutto . VAT 23%
-
ul. Żytnia, Łochów, powiat węgrowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 200 m²
-
Numer ewidencyjny działki 618/18
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
75000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
75000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości