Łękawica
ul. Olszynowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Łękawica, ul. Olszynowa
Cena
245 000
Powierzchnia
2066 m²
Cena za m²
119
Łękawica · 245 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Łękawica, ul. Olszynowa. Zdjęcie 1
Działka budowlana Łękawica, ul. Olszynowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 7 400 zł na prowizji pośrednika!

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną w gminie Łękawica o łącznej powierzchni 2066 m2. Grunty znajdują się przy drogach gminnych co zapewnia bardzo dobry dojazd i świetne połączenie do Centrum Żywca.
1) Działka nr 3588 - 945 m2 to działka budowlana, uzbrojona w prąd z możliwością podłączenia wody i kanalizy. Na działce zostały już wylane fundamenty pod budowę domu - gotowe do dalszych prac budowlanych. Działeczka jest ogrodzona z sąsiadujących stron.
2) Działka nr 3610/3 - 1121 m2 ma wydłużony, wąski kształt, który idealnie nadaje się pod rekreację, domki letniskowe, ogród, sad czy małą zabudowę.

Sprzedaz tylko w całości.

  • ul. Olszynowa, Łękawica, powiat żywiecki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2066 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 3588, 3610/3, 3610/2
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.