Działka na sprzedaż bez pośredników
Ożenna  

Działka budowlana Ożenna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Ożenna

150 000
64 zł/m²
2 356
Ożenna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mam do sprzedania działkę budowlaną w spokojnej wsi Ożenna, położonej w malowniczym Magurskim Parku Narodowym.
Łączna powierzchnia działki to 23,5 ara.
Działka składa się z 4 sąsiadujących działek (sprzedawane jako całość).
Działka jest po pożarze domu bliźniaka. Połowa spalonego domu jest uprzątnięta. Druga połowa (na sąsiadującej działce) ma zaplanowaną rozbiórkę na ten rok.
Fundamenty oraz piwnica po poprzednim domu mogą być wykorzystane przy budowie nowego budynku.
Działka ma dostęp do wody oraz prądu.
Na działce znajduje się mały budynek gospodarczy, który może służyć jako szopa.
Działka jest częściowo ogrodzona i ma dostęp do rzeki Ryjak.
Na działkę wjeżdża się bezpośrednio z drogi gminnej.
Cena działki to 150 tys. zł, z możliwością negocjacji.

  • Ożenna, gmina Krempna, powiat jasielski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 356 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat