Działka na sprzedaż bez pośredników
Józefin  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Józefin. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Józefin

420 000
525 zł/m²
800
Józefin - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka budowlana 800m2 w Józefinie, gmina Halinow. Identyfikator działki 110/3.

Media w drodze.

Dojazd utwardzoną drogą wewnętrzną od ulicy Stołecznej, na wysokości nr 120.

Do przystanku PKP Józefin 5 minut spacerkiem.

Cena 420 000 zł.

Pośrednikom dziękuję.

  • Józefin, gmina Halinów, powiat miński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat