Działka na sprzedaż bez pośredników Gostyń ul. Droga do Klasztoru
288 600 zł
200 zł/m²
1 443 m²
Gostyń, Droga do Klasztoru
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Droga do Klasztoru, Gostyń, powiat gostyński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 443 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości