Działka na sprzedaż bez pośredników
Dobroszyce  

Działka budowlana Dobroszyce. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Dobroszyce

597 900
300 zł/m²
1 993
Dobroszyce - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Z przyjemnością chcę Państwu zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1 993 m2, położoną w miejscowości Dobroszyce.

Miejscowość znajduje się 8 min samochodem od Oleśnicy oraz 35 min od Wrocławia - 5 minut od węzła S8.

Nieruchomość oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz bliźniaczej.
Możliwy podział działki.

W miejscowości znajduje się pełna infrastruktura:
- sklepy,
- poczta,
- przychodnia,
- szkoła,
- żłobek,
- przedszkole.

Cena: 597 900 zł

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  • Dobroszyce, powiat oleśnicki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 993 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat