Działka na sprzedaż bez pośredników Leśniów Wielki
270 000 zł
185 zł/m²
1 457 m²
Leśniów Wielki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka blisko drogi wojewódzkiej (50m)jak również blisko lasu położona w spokojnej okolicy niedaleko większych miast Zielona góra Krosno Odrzańskie oraz blisko granicy z Niemcami
-
Leśniów Wielki, gmina Czerwieńsk, powiat zielonogórski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 457 m²
-
Numer ewidencyjny działki 26/20
-
Wymiary Wymiary działki: Kształt prostokąta
-
Dojazd polny
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości