Działka na sprzedaż bez pośredników
Janów  

Działka budowlana Janów. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Janów

322 190
110 zł/m²
2 929
Janów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż 2 działki budowlane - Janów, gm. Brochów

*Cena w ogłoszeniu dotyczy 1 działki*

Oferuję na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 0,2929 ha (2929 m²), położoną w miejscowości Janów, gmina Brochów.

Lokalizacja:
* ok. 12 km od Sochaczewa
* ok. 64 km od centrum Warszawy
* spokojna, zielona okolica z dobrą infrastrukturą

Cena:
* 110 zł / m²
* łączna cena: 322 190 zł

Doskonała propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dobrego dojazdu do Sochaczewa i Warszawy.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

  • Janów, gmina Brochów, powiat sochaczewski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 929 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat