Dom na sprzedaż bez pośredników Górzna
280 000 zł
1 207 zł/m²
232 m²
4 pok.
Górzna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Górzna, gmina Złotów, powiat złotowski
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 232 m², 4 pokoje wybudowany w 1980 roku
-
Działka 1 598 m², długość działki: 17 m, szerokość działki: 14 m
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości