Dom na sprzedaż bez pośredników Wiązowna ul. Projektowana
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 43 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż jeden z dwóch lokali w nowoczesnym, kameralnym budynku dwulokalowym przy ul. Projektowanej w Wiązownie, tuż przy granicy z warszawskim Wawrem.
Ogłoszenie prywatne - sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez pośredników.
Budynek powstał z myślą o własnym użytkowaniu i pierwotnie lokal nie był przeznaczony na sprzedaż. Oba lokale były wykonywane w takim samym standardzie, z dużą dbałością o jakość materiałów, instalacji i detali. Ostatecznie zdecydowałem się na sprzedaż jednego z nich, natomiast w drugim mieszkam osobiście.
Nie jest to typowa inwestycja deweloperska ani lokal na dużym osiedlu szeregowym. Budowa była realizowana "dla siebie", co miało bezpośredni wpływ na wybór materiałów, standard instalacji oraz sposób zagospodarowania całej nieruchomości.
Najważniejsze informacje:
- powierzchnia użytkowa - 136 m²
- działka - ok. 310 m²
- salon z aneksem kuchennym
- 4 pokoje
- 2 łazienki
- garderoba
- kotłownia
- garaż w bryle budynku
- 2 dodatkowe miejsca postojowe na podjeździe
- możliwość wykorzystania poddasza - dodatkowo ok. 50 m² powierzchni
- stan deweloperski
- lokal gotowy do przekazania
Przestronna część dzienna i duże przeszklenia:
Centralnym miejscem parteru jest salon z aneksem kuchennym, otwarty bezpośrednio na taras i ogród.
Zastosowano duże, aluminiowe przesuwne okno tarasowe typu HS, które zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrza i tworzy naturalne połączenie salonu z tarasem oraz zielenią za budynkiem.
Wysoki standard wykonania i komplet instalacji:
Do lokalu podłączone są wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz światłowód.
Już podczas budowy wykonano również szereg instalacji i rozwiązań, które w standardowych lokalach deweloperskich często wymagają dodatkowych prac:
- instalacja rekuperacji
- instalacja klimatyzacji
- instalacja monitoringu wraz z kamerami
- instalacja alarmowa
- zewnętrzne żaluzje w oknach od strony ulicy oraz w łazience na piętrze
- instalacja przygotowana pod automatyczne podlewanie trawnika
- instalacja elektryczna przygotowana pod dodatkowe oświetlenie ogrodu
Ogród, taras i prywatność:
Do lokalu przynależy ogrodzona działka o powierzchni ok. 310 m².
Na działce zachowano istniejące drzewa, m.in. dęby, sosnę i inne drzewa, dzięki czemu ogród od początku ma naturalny, dojrzały charakter.
Szczególnym atutem nieruchomości jest jej tylna część. Duże drzewa znajdujące się bezpośrednio za działką tworzą naturalną zieloną ścianę, zapewniając prywatność i kameralny klimat.
Od strony salonu wykonany został duży taras z szerokimi schodami prowadzącymi do ogrodu. Taras wykonano z wysokiej jakości materiałów, wraz z dodatkowymi donicami i murkiem z bloczków.
Wykonane są również:
- duży podjazd,
- chodnik wzdłuż budynku,
- trawnik,
- kompletne ogrodzenie działki.
Nowoczesna architektura:
Budynek wyróżnia się nowoczesną, stonowaną architekturą, dobrze komponującą się z zielonym otoczeniem.
Elewację wykonano z połączenia jasnego i grafitowego tynku oraz dekoracyjnych elementów drewnopodobnych. Całość uzupełniają grafitowa stolarka, dach oraz zewnętrzne oświetlenie elewacji.
Duże przeszklenia, w tym przesuwne okno HS prowadzące na taras, nadają budynkowi nowoczesny charakter i zapewniają dobre doświetlenie wnętrz.
Możliwość uzyskania dodatkowej powierzchni:
Istotnym atutem jest możliwość wykorzystania poddasza - ok. 50 m² dodatkowej powierzchni.
Przestrzeń może zostać zagospodarowana w przyszłości zgodnie z potrzebami właściciela, np. jako dodatkowy pokój, gabinet, przestrzeń rekreacyjna lub powierzchnia magazynowa.
Lokalizacja - blisko Warszawy, w otoczeniu zieleni:
Nieruchomość znajduje się przy ul. Projektowanej w Wiązownie, tuż przy granicy z Warszawą-Wawrem.
To lokalizacja łącząca spokojne, zielone otoczenie z dobrym dojazdem do Warszawy:
- przystanek autobusowy w kierunku Warszawy - ok. 200 m
- szkoła podstawowa - ok. 1,6 km
- szybki dojazd do S17 i S2
- ok. 28 km do centrum Warszawy
- dojazd do centrum - ok. 40 minut
- dużo lasów i terenów zielonych w bezpośredniej okolicy
- estetyczna, indywidualna zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie
- asfaltowa droga dojazdowa bezpośrednio do nieruchomości
Nieruchomość może być ciekawą propozycją dla osób, które nie szukają kolejnego segmentu na dużym osiedlu deweloperskim, ale indywidualnego domu z własnym ogrodem, wysokimi drzewami i prywatnością, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego dojazdu do Warszawy.
Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela.
Sprzedaż prywatna, bez pośredników. Ponieważ sam mieszkam w drugim lokalu, zainteresowanym osobom mogę dokładnie przedstawić sposób wykonania budynku, zastosowane materiały i rozwiązania techniczne.
Lokal jest gotowy do przekazania.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.
Kontakt telefoniczny - najlepiej po godz. 17:00.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
ul. Projektowana, Wiązowna, powiat otwocki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 136 m², 5 pokoi wybudowany w 2026 roku
-
Działka 310 m²
-
Budynek w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym
-
Taras, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy cegła
-
Dach blacha
-
Dojazd asfalt
-
Media kanalizacja
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
288000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż