Dom na sprzedaż bez pośredników Filipowizna
599 000 zł
9 215 zł/m²
65 m²
3 pok.
Filipowizna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Domek w pięknym i spokojnym miejscu. Gminna miejscowość oddalona 2 km. Tam też sklepy, przychodnia, szkoła. Domek z solarami i zbiornikiem 250 litrów . Przydomowa oczyszczalnia nie wymagająca żadnego zainteresowania. Domek ogrzewany pelletem. Zapraszamy do obejrzenia.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Filipowizna, gmina Sulmierzyce, powiat pajęczański
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 65 m², 3 pokoje wybudowany w 1980 roku
-
Działka 1 ha (10 000 m²), długość działki: 17 m, szerokość działki: 7 m
-
Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
-
Media woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości