Dom na sprzedaż bez pośredników Ostrzyce
375 000 zł
12 500 zł/m²
30 m²
3 pok.
Ostrzyce
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dom drewniany o konstrukcji całorocznej 5m x 6m. Rok budowy 2010.
Działka budowlana, kanalizacja.
Ogrzewanie - kominek + kaloryfer elektryczny.
Dwa tarasy - 20m2 oraz 16m2.
Parter - 30m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki z kabiną prysznicową.
Na 1 piętrze dwie sypialnie.
-
Ostrzyce, gmina Somonino, powiat kartuski
-
Na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni 30 m², 3 pokoje wybudowany w 2010 roku
-
Działka 800 m²
-
Budynek z aneksem kuchennym
-
Materiał budowy drewno
-
Media kanalizacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
75000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
75000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości