Dom na sprzedaż bez pośredników Sierpc pl. kard. Wyszyńskiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam samodzielny, gotowy do zamieszkania lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 93,50 m2 plus garaż 11,30 m2 w budynku mieszkalno-gospodarczym w centrum miasta Sierpc.
Budynek usytuowany jest na wspólnej działce (powierzchnia 786 m2) z drugim budynkiem mieszkalno-usługowym. Do sprzedawanej nieruchomości przynależy 104,69 m2 działki.
- Projekt budynku i zgoda urzędu na prace budowlane zostały wydane w roku 1997.
- Stan surowy otwarty powstał w roku 2003.
- Pełne wykończenie budynku miało miejsce w roku 2022.
- W dniu 22.09.2022 r., po przedstawieniu dokumentacji oraz protokołów badań i sprawdzeń, została wydana zgoda Powiatowego Nadzoru Budowlanego w Sierpcu na użytkowanie budynku.
- Ściany zewnętrzne wykonane są z pustaków Suporex 24 cm + 12 cm i styropianu 2 x 5 cm.
- Elewacja zewnętrzna wykończona jest klejem z zatopioną siatką i pomalowana farbami emulsyjnymi.
- Ściany wewnętrzne i podwieszane sufity wykończone są płytami gipsowo-kartonowymi.
W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi całe piętro budynku i na parterze pomieszczenia kotłowni, klatki schodowej oraz garaż.
Lokal jest sprzedawany bez mebli za wyjątkiem łazienki (duża wanna narożna, WC kompakt i umywalka) oraz kuchni z meblami w zabudowie (płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap, zlewozmywak i lodówka wolnostojąca). Wyposażenie to było sporadycznie użytkowane.
W roku 2023 do ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody została zamontowana energooszczędna i ekologiczna pompa ciepła typu powietrze-woda firmy Dimplex. Taką samą pompę mam zainstalowaną od trzech lat w swoim drugim budynku i jestem bardzo zadowolony zarówno z kosztów eksploatacji, jak i wygody korzystania z tego urządzenia.
Lokal jest moją własnością i posiada założoną księgę wieczystą.
Na załączonych skanach rzutów lokalu jest on oznaczony numerem 7 .
Zapraszam do oglądania i zakupu.
-
pl. kard. Wyszyńskiego, Sierpc, powiat sierpecki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 93,50 m², 3 pokoje wybudowany w 2003 roku
-
Działka 105 m²
-
Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania
-
Garaż
-
Ogrzewanie pompa ciepła
-
Materiał budowy beton komórkowy
-
Dach blacha
-
Okna plastikowe
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, kanalizacja, prąd
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż