Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Sianów ul. Słoneczna
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, skrajny, o powierzchni 220m2, w skład którego wchodzi:
-piwnica (garaż z kanałem, korytarz, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, dodatkowe pomieszczenia, czyli kuchnia i pokój, które można wynająć lub rozpocząć niewielką działalność, wejście do owych pomieszczeń zarówno z domu, jak i od strony ogrodu - wejście niezależne) - całość ogrzewana
-parter (kuchnia, przedpokój, łazienka, salon, z którego jest wyjście na 18-metrowy, zadaszony taras, oraz wejście do ogrodu)
-piętro (trzy pokoje - sypialnie, z czego dwa posiadają balkony, przedpokój i łazienka)
-strych wysoki (dwa duże pokoje do samodzielnej aranżacji).
Ogrzewanie: piec tradycyjny, dwufunkcyjny (drewno, węgiel); istnieje możliwość podłączenia ogrzewania gazowego, ponieważ na działce jest skrzynka gazowa.
Dom posiada instalację solarną, ktora jest doskonałym rozwiązaniem w ciepłe dni.
W ogrodzie są tuje i nasadzenia, oraz grill betonowy i huśtawka drewniana.
Zabudowy stałe (kuchnia, szafy), zawierają się w cenie mieszkania, a pozostałe meble do uzgodnienia.
W odległości 300m znajduje się szkoła podstawowa, 500m - kościół, a około 750m sklepy PoloMarket, Biedronka i Rossmann.
Morze jest oddalone o około 12km.
Biurom nieruchomości i pośrednikom dziękuję :)
Zainteresowanych zapraszam do kontaku telefonicznego, najlepiej w godzinach porannych lub wieczornych :)
-
ul. Słoneczna, Sianów, powiat koszaliński
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 220 m², 4 pokoje wybudowany w 2005 roku
-
Działka 250 m²
-
Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
-
Balkon, piwnica, garaż
-
Ogrzewanie węglowe
-
Okna plastikowe
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż