Dom na sprzedaż bez pośredników
Kościejów  

dom wolnostojący Kościejów. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Kościejów

210 000
2 100 zł/m²
100
Kościejów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Cena: 210 tys. (do negocjacji).
Powierzchnia działki: 50 arów.
Działka z dużym ogrodem porośniętym drzewami, oraz wydzielonym obszarem na ogród warzywny.
Dom do remontu.
Media: prąd, woda.
Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, idealna do odpoczynku.

  • Kościejów, gmina Racławice, powiat miechowski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 5 000 m²  
  • Budynek w stanie do remontu  
  • Media woda, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
42000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat