Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Monte Cassino Przemyśl Winna Góra

NOWA OFERTA
dom szeregowy, 4 pokoje Przemyśl Winna Góra, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Przemyśl Winna Góra ul. Monte Cassino

694 618
6 440 zł/m²
107
4 pok.
Przemyśl Winna Góra, Monte Cassino - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 20 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

🏡 Nowoczesny dom 4-pokojowy z garażem | 107,86 m² | Nove Monte Cassino | Przemyśl

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment B2) o powierzchni 107,86 m², zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Nove Monte Cassino w Przemyślu.

Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej komfortowej przestrzeni, nowoczesnej architektury oraz spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum miasta.

📐 Powierzchnia domu: 107,86 m²
🛏 Liczba pokoi: 4
🚗 Garaż w bryle budynku
🌿 Ogródek: 15,40 m²
☀️ Taras: 21,40 m²
🏠 Balkony: 2,80 m² oraz 7,60 m²

Układ pomieszczeń obejmuje:
✔ przestronny salon z wyjściem na taras
✔ kuchnię z miejscem na jadalnię
✔ 3 niezależne sypialnie
✔ łazienkę + dodatkowe WC
✔ poddasze użytkowe
✔ garaż oraz dodatkową przestrzeń do przechowywania

Atuty nieruchomości:
✅ nowoczesne osiedle
✅ funkcjonalny układ pomieszczeń
✅ duże przeszklenia i dobre doświetlenie
✅ spokojna i zielona okolica
✅ szybki dojazd do centrum Rzeszowa
✅ idealne miejsce dla rodzin

Cena promocyjna: 694 618,40 zł ( Cena standardowa
722 662,00 zł)

Dom dostępny od ręki.

📞 Zapraszam do kontaktu [numer] oraz na prezentację nieruchomości.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • ul. Monte Cassino, Przemyśl Winna Góra  
  • Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 107,86 m², 4 pokoje wybudowany w 2025 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 15 m²  
  • Budynek z poddaszem, w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym  
  • Balkon, bez piwnicy, garaż  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Okna plastikowe
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Wyposażenie internet
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
139000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat