Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Krępa
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Segment o powierzchni 75 m2 znajdujący się w Krępie, na osiedlu Chojnów Park .
Osiedle Chojnów Park położone jest na skraju lasu co, szczególnie o tej porze roku, pozwala schronić się przed upałem w cieniu wiekowych, pięknych dębów.
W pobliżu mamy 2 sklepy ‘wiejskie’. Osiedle zamieszkują w większości ludzie młodzi z małymi dziećmi.
Po przejechaniu kilku kilometrów znajdziemy się w miejscowości Zalesie Górne ze sklepami, apteką, przychodniami dla ludzi i zwierząt, stacją kolejową oraz prężnie działającym ( liczne wystawy i pokazy) Ośrodkiem Kultury.
15 min spaceru przez leśne osiedle domów jednorodzinnych doprowadzi nas do stacji kolejowej Ustanówek.
Do Piaseczna jedziemy pociągiem ok.15 minut, a do Warszawy pół godziny dłużej.
Segment ma 2 poziomy
Poziom I- wejście z miejscem na szafę, toaleta, piec gazowy, oraz salon z otwartą kuchnią i wyjście do ogródka o pow 130 m2.
Ogrzewanie podłogowe na całym parterze
Poziom II – Łazienka z ogrzewaniem połogowym i 3 sypialnie (kaloryfery)
Schody drewniane.
Podłogi położone.
Brakuje eleganckiego oświetlenia i drzwi do pokojów na piętrze.
-
Krępa, gmina Prażmów, powiat piaseczyński
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 75 m², 4 pokoje wybudowany w 2024 roku
-
Działka 130 m²
-
Budynek z poddaszem, w stanie do odświeżenia, z aneksem kuchennym
-
Taras, bez piwnicy
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy beton
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, szambo, prąd, gaz
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż