Szerominek
ul. Świerkowa
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 5 pokoi Szerominek, ul. Świerkowa
Cena
1 975 000
Powierzchnia
170
Cena za m²
11 618
Pow. działki
3000
Rok budowy
2015
Szerominek · 1 975 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 5 pokoi Szerominek, ul. Świerkowa. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 5 pokoi Szerominek, ul. Świerkowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 59 300 zł na prowizji pośrednika!

Forma własności: własność prywatna
Pow. działki: 3000m2
Pow. domu z garażem: 163m2
Długość działki: 51m
Szerokość działki: 58m
Liczba pięter: 1
Liczba poziomów mieszkania: 2
Pokoje: 5
Liczba łazienek: 3
Taras: tak
Powierzchnia tarasu: 90m2
Ogrzewanie podłogowe: tak
Rekuperacja: tak

Budynek:
Rok budowy: 2015
Typ: wolnostojący
Materiał budowlany: pustak ceramiczny
Stan budynku: bardzo dobry

Media
Kanalizacja: szambo
Woda: miejska

Udogodnienia

Rekuperacja
Zewnętrzny garaż wolnostojący
Dostęp do drogi
Ogrodzenie

Nowoczesny dom o powierzchni 163m2 w leśnej i nowocześnie zabudowanej wsi Szerominek. Doskonała lokalizacja w cichej leśnej okolicy, gdzie codziennie można spotkać wędrujące sarny. Bliskość miasta, nowoczesna prywatna szkoła podstawowa w odległości 1 min samochodem, łatwy dostęp do sklepów i usług. Dom został zbudowany w najwyższych standardów materiałów wykończeniowych, pustaki niemieckiej firmy Ziegelwerk Eder, pianka zamknięto komórkowa holenderskiej firmy Pluimers jako ocieplenie podłogi i dachu, ogrzewanie podłogowe na wylewce z samopoziomująca jastrychu anhydrytowego Agila Solos Lafarge, piec kondensacyjny niemieckiej firmy Wolf, rekuperacja komfovent, zmiękczacz wody.

Atuty lokalizacji

Blisko trasy s10 i s7, szybki dojazd do lotniska w Modlinie około 20 min i do lotniska Chopin około 60min.

Rozkład:

Słoneczny parter z pełni wyposażoną i nowoczesną kuchnią (niemieckie meble Alno, zmywarka Miele, sprzęty Siemens), jadalnią i spiżarnią, przestronny salon 30m2 z dwoma wyjściami na duży przestronny taras od strony południowej i zachodniej. Na parterze w części sypialnianej znajduje się komfortowa sypialnia z dużą garderobą i łazienką z dwoma umywalkami, wanną i prysznicem. Na dole znajduje się dodatkowy pokój, który może służyć za gabinet albo pokój dziecka oraz dodatkowa duża łazienka z prysznicem z opcją pralni.
Na piętrze domu znajdują się dwa urocze i przestronne pokoje sypialniane, mogą pełnić rolę pokoi dziecięcych z własną łazienką. W jednym pokoju jest dodatkowe pomieszczenie, a w drugim jest wyjście na strych domu.

Ogród
W ogrodzie nowoczesny garaż dodatkowy z systemem zabudowy regałów, piękny zadbany trawnik z profesjonalnym systemem nawadniania i robotem samo koszącym automover Husqvarna, na działce jest dużo miejsca na ustawienie np dużego basenu. Działka jest obsadzona sosnami i świerkami, które całkowicie zasłaniają i tworzą intymny klimat na działce.

Dodatkowe informacje

Las, rekuperacja, system alarmowy, monitoring, bliskość terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych, szkół, sklepów, niskie koszty eksploatacyjne, ogrzewanie podłogowe.

  • ul. Świerkowa, Szerominek, gmina Płońsk, powiat płoński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 170 m², 5 pokoi, wybudowany w 2015 roku
  • Działka 3000 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, bez piwnicy, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak ceramiczny, dach: dachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: betonowe
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.