Dom na sprzedaż bez pośredników Pionki
695 000 zł
5 792 zł/m²
120 m²
Pionki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 20 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m².
Działka ma aż 1326 m², co daje wiele możliwości zagospodarowania przestrzeni.
Dom z drewnianych bali, porządnie zaizolowany.
Blisko centrum handlowe i sobotni targ.
Dogodny dojazd.
Doskonałe miejsce do zamieszkania albo na działalność.
Dom wymaga remontu.
Nie czekaj, umów się na prezentację już dziś i sprawdź, czy to miejsce jest dla Ciebie!
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
-
Pionki, powiat radomski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m²
-
Działka 1 326 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
139000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
139000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości