Dom na sprzedaż Mysłowice Morgi
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Nowoczesny dom z klimatem śląskiej architektury - Osada Morgi w Mysłowice
Osada Morgi to kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych części Mysłowic.
To miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią wygodę codziennego życia, wysoką jakość wykonania oraz wyjątkowy charakter inwestycji.
Architektura osiedla inspirowana jest śląskimi familokami - połączenie ceglanej elewacji, nowoczesnych rozwiązań oraz dopracowanych części wspólnych tworzy spójną i przyjazną przestrzeń do życia.
Dom o powierzchni 130,64 m²
Przemyślany układ domu został podzielony na trzy funkcjonalne strefy, zapewniające komfort zarówno rodzinie z dziećmi, jak i osobom pracującym zdalnie.
Parter: przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu, WC, kotłownia orazwygodny wiatrołap.
Piętro: dwa niezależne pokoje, garderoba, łazienka z WC.
Poddasze użytkowe: duży pokój o powierzchni 24,81 m² z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia, dodatkowa łazienka z WC.
Wysoki standard wykonania :
- budynek wykonany z porothermu,
- płyta fundamentowa,
- ocieplenie styropianem,
- elewacja wykończona dekoracyjną płytką,
- dachówka ceramiczna,
- okna trzyszybowe,
- antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim - wszystkie instalacje zostały rozprowadzone wewnątrz budynku.
Teren wokół domu został uporządkowany i przygotowany do użytkowania:
- ogród wyrównany i ogrodzony,
- utwardzone podjazdy i dojścia,
- ogrodzenie panelowe.
Do wyłącznego korzystania ogród o powierzchni 215,49 m².
Komfortowa przestrzeń osiedlowa
Osiedle zostało zaprojektowane z podziałem na strefy: część publiczną z drogą osiedlową, miejscami postojowymi dla gości, część półprywatną z miejscami parkingowymi i elementami małej architektury, prywatne ogródki zlokalizowane od strony tylnej elewacji budynków.
Lokalizacja - Mysłowice Morgi
Inwestycja znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum Mysłowic oraz miast ościennych. W pobliżu znajdują się:
Las Morgowski, szkoły i przedszkola, sklepy i punkty usługowe, infrastruktura potrzebna do wygodnego życia na co dzień.
Posiadamy domy o różnych powierzchniach 77m2, 97m2, 117m2 oraz 130m2. Każdy znajdzie przestrzeń dla siebie.
Zadzwoń i umów się na prezentację!
Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem nieruchomości, również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Kontakt: Anna Kołodzińska [numer] Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z transakcją, łącznie z kredytem hipotecznym.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28130)
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Mysłowice Morgi
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 130,64 m², 4 pokoje wybudowany w 2024 roku
-
Działka 215 m²
-
Budynek w stanie do wykończenia
-
Bez piwnicy
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Media woda, prąd, gaz
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu
175000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż