+10zdjęć
Architektura budynku jest oryginalna i innowacyjna, co sprawia, że wyróżnia się spośród innych.
Na sprzedaż wyjątkowy dom z lat 80-tych, wybudowany w technologii max z wykorzystaniem stropów Ferta oraz cegły. Dach pokryty jest blachą oraz częściowo papą. Media dostępne w domu to: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Ogrzewanie można wybierać pomiędzy gazowym a na drewno. Ciepła woda zapewniana jest przez bojler gazowy.
Dom składa się z trzech poziomów:
Poziom 0: wiatrołap, piwnica, kotłownia, garaż bez kanału oraz łazienka (tzw. brudna).
Poziom 1: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnia z wyjściem na balkon, duża kuchnia ze spiżarnią, sypialnia oraz ubikacja.
Poziom 2: dwa pokoje, łazienka z ubikacją oraz dwa dodatkowe pomieszczenia ze skosami, idealne na pracownie bądź do zaaranżowania na pokoje.
Na podłogach znajduje się parkiet.
Instalacja elektryczna miedziana.
Zapraszam na prezentację.
"Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
Biuro Nieruchomości pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi pośrednictwa."
- ul. Klimatyczna, Łódź
- Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m², 5 pokoi
- Działka 640 m²
- Budynek w stanie do odświeżenia
- Garaż
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.