Dom na sprzedaż bez pośredników
Liniewo  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Liniewo. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Liniewo

799 000
5 089 zł/m²
157
Liniewo - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam siedlisko na Kaszubach.

Liniewo, powiat kościerski, województwo pomorskie.

Działka 6800 m2, dom 157 m2 z 2001 roku, garaż wolnostojący, dwustanowiskowy, o powierzchni 30 m2, z osobnym wejściem do pomieszczenia gospodarczego.

Na obrzeżu wsi, wśród pól, 1,5 km od drogi gminnej, dojazd drogą z płyt betonowych. Najbliższy sąsiad ok 150 metrów.

W niedalekiej odległości las i jeziora.
W ogrodzie drzewa i krzewy owocowe.

Dom ogrzewany piecem na olej opałowy oraz kominkiem.
Dom i ogród ogrodzone płotem oraz siatką, widoczna na zdjęciu łąka poza ogrodzeniem, należy do siedliska.

Cena 799 tys do negocjacji.
Osoby zainteresowane zapraszam do oglądania.

  • Liniewo, powiat kościerski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 157 m² wybudowany w 2001 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 6 800 m²  
  • Garaż  
  • Ogrzewanie olejowe
  • Ogrodzenie siatka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
160000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat