Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Juliusza Kraziewicza 12 Lidzbark

NOWA OFERTA
bliźniak, 6 pokoi Lidzbark, ul. Juliusza Kraziewicza. Zdjęcie 1
bliźniak, 6 pokoi Lidzbark, ul. Juliusza Kraziewicza. Zdjęcie 2
bliźniak, 6 pokoi Lidzbark, ul. Juliusza Kraziewicza. Zdjęcie 3
bliźniak, 6 pokoi Lidzbark, ul. Juliusza Kraziewicza. Zdjęcie 4

Dom na sprzedaż bez pośredników Lidzbark ul. Juliusza Kraziewicza 12

450 000
3 462 zł/m²
130
6 pok.
Lidzbark, Juliusza Kraziewicza 12 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.

Dom zlokalizowany w Lidzbarku Welskim ul. Kraziewicza.
Blisko do jeziora !!!
Powierzchnia całkowita domu ok. 130 m2,
Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 350 m2., posiada 3 kondygnacje:
- Piwnica: garaż na dwa auta,
- Parter: kuchnia, dwa pokoje WC i przedpokój;
- Piętro: 3 pokoje, kuchnia w tym duża sypialnia i łazienka z WC.
Ogrzewanie: węglowo-gazowe budynek w całości docieplony łącznie z dachem, okna PCV, w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania.
Cena: 450 000 PLN do rozsądnej negocjacji.
Tel. [numer]*

  • ul. Juliusza Kraziewicza 12, Lidzbark, powiat działdowski  
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 130 m², 6 pokoi wybudowany w 1981 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 350 m²  
  • Budynek w stanie do odświeżenia, z osobną kuchnią  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat